Araç Kaplama
Araç Kaplama

Araç Kaplama

 

Araç kaplama; Arabanızı Tamirhane Grup Otomotiv Merkezine getirin ve size ”YENİLENMİŞ” olarak geri teslim edelim.

 

 Otomobiliniz ile birlikte işletmemize gelin, kahvenizi içerken sizinle birlikte yüzlerce renklerden otomobiliniz için en uygun ve estetik olanını birlikte seçelim. Araç kaplama sistemleriyle aracınızın boyasını tüm dış etkenlerden hava koşullarından korurken, isterseniz sade ve şık bir otomobile dönüştürelim isterseniz detaylar katarak onu sizin için özelleştirelim.


 Tamirhane Grup Otomotiv ; Yeni sıfır km bir otomobil aldınız, yada almak istediğiniz aracın istediğiniz rengi hemen temin edilemiyor veya size bir süre beklemeniz gerektiğini söylüyorlar metalik renkler için extra ücret talep ediliyor. Renk konusuna artık takılmanıza gerek yok siz aracı alın ve bize gelin opsiyonlarındaki beğendiğiniz rengi arabanıza kaplama yapalım. Aracınızı korurken istediğiniz rengini elde etmiş olursunuz.

 

                                                         

 

”aracınız artık hep kapalı alanda değil ! korumasız ve her km de boyası aşınmaya zarar görmeye devam edecektir, sizde  bu yeni arabanın boyasına zarar gelmesini istemiyorsunuz. Yeni bir aracı korumanın 2 yolu vardır.

 

1- seçtiğiniz herhangi bir renk ile kaplamak

 

2- ultra parlak şeffaf folyo ile kaplamak

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014