Seramik Kaplama
Seramik Kaplama

Seramik Kaplama

 

Seramik kaplama uygulaması işlemi gerçekleştiren firmamız göre küçük değişiklikler gösterebilir fakat uygulanan temel aşamalar vardır. Boya koruma ile seramik kaplama, araba yüzeylerini temizlemek, korumak ve parlatmak için kullanılan geleneksel yöntemlerden biridir. Ayrıca seramik kaplamalar iki farklı uygulama olarak öne çıkmaktadır. Ancak bu süreçler birbirini tamamlamaktadır.

 

Boya koruma, otomobil yüzeylerini seramik kaplama uygulamasına hazırlar ve reçine, zift ve çiziklerin giderilmesini sağlıyoruz.Bu işlemi pürüzlü yüzeyleri gideren bir boya koruma işlemi yapmadan yaparsak istediğiniz sonuçları alamayabiliyoruz. Bu nedenle boyama işlemine başlamadan önce arabayı yıkıyoruz Seramik kaplama işlemindeki pürüzlerin, asfalt taşlarının, çimento lekelerinin vb. temizlenmesi için kil temizliği yapıyoruz.

 

                                              

 

 Bu durum standart yıkama ile mümkün değildir. Böylece, arabanın yüzeyi tamamen pürüzsüz olur. Aracın detaylı yüzey temizliği, kaporta boyasının parlatılması ve daha düşük devirde hassas bir yapıştırma işlemi ile elde ediyoruz. Aracın orijinal parlaklığına ulaşması için cilalama, kapalı ve ışıklı bir ortamda yapıyoruz. Ardından 40 dakika sonra yüzeyi mikrofiber bir bezle iyice parlatıyoruz.Ayrıca seramik kaplama 20 dakika sonra kurur. Ardından 24 saat sonra araç kullanım için hazırdır.Tamirhane Grup Otomotiv olarak sizleri bekliyor olacağız...

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014