Motor Mekanik
Motor Mekanik

Motor Mekanik

 

Tamirhane Grup Otomotiv araçlarınızın her türlü mekanik, motor  tamir ve bakım işleri Tamirhane Grup Otomotiv servisimizde deneyim sahibi ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Bilgisayarlı arıza tespit ve test cihazlarıyla aracınıza en doğru teşhis konularak, servisimizin onarım garantisi güvencesiyle araçlarınızın bakımı gerçekleştirilmektedir.

 

                                                 

 

Araçlarınızla ilgili tüm sorunlarınıza hızlı ve etkin çözümler üretilmek için Tamirhane Grup Otomotiv  olarak hizmet veren firmamız bünyesinde otomobillerinizin, hafit ticari araçlarınızın tamir bakım çalışmaları orjinal yedek parça veya istediğiniz halinde birebir uyumlu parça ile gerçekleştirilmektedir. 

 

Motor ve mekanik bakım, tamir işlemleri ile orjinal yedek parçalar servisimizin onarım garantisindedir. Araçlarınızın bakımı ve parça değişimi yapılırken araç kullanma klavuzunda yazan teknik spefikasyonlara birebir uyumlu parça ve bakım ürünleri kullanılır. Tamirhane Grup Otomotiv araçlarınızın arıza teşhisi için bizzat ustalarımız tarafından şikayetleriniz dinlenir.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014